Detajet e prones

TRS-0618-1296 Shitet restorant Prane shkolles se baletit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1296

Shitje 250,000 Euro  

Shitet restorant Prane shkolles se baletit me hipoteke njesi 84 m2 me certifikate pronesie, ne fakt eshte 90 m2 bashke me verande 6 m2 ku mban 2 tovolina.
Restoranti ka nje xhiro te konsiderueshme me prodhime tradicionale.
Ka 44 vende me te ulur.
Ka nje arredim shume te mire , aspirim, kondicionim perfekt.
Ndodhet ne rruge kryesore dhe nje zone mjaft te populluar.
Cmimi i shitjes 250.000 me te gjitha paisjet, biznesin dhe arredimin.
Funksionon jo vetem restorant por edhe si bar kafe ku pervec kuzhines ka dhe banakun.

Prona te ngjashme