Detajet e prones

TRS-0618-1297 Shiten 2 apartamente dublekse - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 14.13.43
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 14.13.45
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 14.13.46(1)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 14.13.46

Property ID : TRS-0618-1297

Apartamente ne shitje, Shitje 850 Euro m2 

Shiten 2 apartamente dubleks me cmim okazion 850€m2 te rezidenca Kodra e Diellit 2 .
Apartamentet perfundojne pas 3 muajsh .
Ndodhen ne katin e 2 dhe te 3
Njeri dublex me siperfaqe 240m2 ku 25m2 jane verande dhe Dublex 2 me siperfaqe 180m2 me 46m2 verande .
Apartamenti eshte i pa rregulluar pasi vendoset te rregullohet ne baze te deshires se klientit per parketin kuzhinen tualetin dyert dhe dritaret .

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme