Detajet e prones

TRS-0618-1299 Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit,Kompleksi Kika 2 - Tirane

  • viber image 5
  • viber image 2
  • viber image 11
  • viber image 15

Property ID : TRS-0618-1299

Apartamente ne shitje, Shitje 190,000 Euro - Apartamente 3+1
157  m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2
Disponon nje siperfaqe totale 157 m2 kati 6 banimi i parafundit,me ashensor ne pallate te ri te 2014.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,2 tualete,1 depo,1 sallon i madh dhe kuzhine me vete, pa ballkon.
Me sistem chiller te fundit ,i shtruar me parket,ka hapesire shume te madhe.
Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra.
Orientimi jug-lindje.
Cmimi 190.000 € 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme