Detajet e prones

TRS-0618-1302 Shitet shtepi private ne Selite. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1302

Shitje 300,000 Euro - Vila
170 m24 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi private ne Selite.
Ka nje siperfaqe prej 170 m2.
Eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi. Soxhorno,1 tualet i madh soxhorno, garazh.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie
Ka siperfaqe trualli prej 900 m2 me gjith ndertese.
Ka oborr para dhe mbrapa shtepise
Cmimi i shitjes 300.000 euro.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme