Detajet e prones

TRS-0618-1303 Shiten 2 dyqane te Bulevardi Gjergj Fishta. - Tirane

  • 2
  • 4
  • 3

Property ID : TRS-0618-1303

Dyqane ne shitje, Shitje 105,000 Euro - Dyqan

Shiten 2 dyqane te Bulevardi Gjergj Fishta.
Kane siperfaqe prej 70 m2 te dy
Ndodhen buze rruge kryesore
dy dyqane te cilat shiten si nje e vetme ose vec dhe vec
Jane te pajisur me certifikate pronesie
Cmimi i shitjes 105.000 euro
Jane te pershtatshme per cfare do lloj aktiviteti

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme