Detajet e prones

TRS-0618-1304 Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 130 m2. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1304

Shitje 280,000 Euro - Vila
130 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 130 m2.
E rikonstruktuar dhe e mobiluar totalisht.
Ka dy dhoma gjumi, dy sallone gatimi, 2 sallone ndenje.
2 tualete. Ka 70 m2 oborr, e rrethuar me mur dhe porte me vete me pult.
Parkohen dy makina.
Ka diell gjithe diten, me orientim jug-lindje.
Ndodhen ne qender, ne zone mjafte te qete dhe infrastrukture te rregullt prane pazarit te ri dhe sheshit “ Avni Rustemi”
Cmimi  i shitjes  280.000 euro i diskutueshem.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme