Detajet e prones

TRS-0618-1307 Shitet Toke arre e rrethuar dhe sistemuar ne Zonen e Petreles - Tirane

Property ID : TRS-0618-1307

  90 Euro m2 - Toka

Shitet Toke arre e rrethuar dhe sistemuar ne Zonen e Petreles 
Ka siperfaqe totale prej 5700 m2
Eshte e ndare ne dy certifikata njera me sip 4400 dhe tjetra 1300 m2
Eshte toke e sistemuar, mbjelle me ullinj rreth 200-350 rrenje
Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar per agrokulture.
Zone e gjelberuar dhe nen uje.
Ndodhet buze lumit. ,
Cmimi 90 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme