Detajet e prones

TRS-0618-1309 Shitet Hotel ne Bulevardin Bajra Curri - Tirane

Property ID : TRS-0618-1309

Shitje 1,000,000 Euro - Hotel

Shitet Hotel ne Bulevardin Bajram Curri
Ka total 8 dhoma.
Cdo dhome ka krevat dopjo dhe tek.
Bar restorant.
Ka nje siperfaqe prej 320 m2 ndertim, 3 kate + papafingo.
I pajisur me certifikat pronesie.

Cmimi i shitjes 1 milion euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme