Detajet e prones

TRS-0618-1314 Shitet apartament 2+1 ndodhet ne kompleksi kika 2 - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.09(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.09
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.10(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.10(2)
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.10
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.11
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.12(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.12(2)
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.12(3)
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.12
 • WhatsApp Image 2019-02-21 at 13.33.13

Property ID : TRS-0618-1314

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 2+1
95 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne kompleksi kika 2
Ndodhet ne katin e 6 ne pallat 8 katesh Ka siperfaqe bruto 95m2 dhe neto 85.5m2 .
Eshte e organizuar ne soxhorno + kuzhine 2 tualete 2 dhoma gjumi .
Eshte me hipoteke Apartamenti eshte i parregulluar plotesisht nga pronari pasi ka vendosur ta shes dhe perfundimi i tualetit pllakave ose parketit do te vendosen ne baze te preferences se klinetit Apartament me porojket gati Ka orientimi jug perendim .
Rende per arkitekturen e perfundimit te apartamentit
Cmimi 1300€ m2 i diskutueshem shitet me gjith parkim 15.000 €

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme