Detajet e prones

TRS-0618-1317 Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Myslym Shyri. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1317

Apartamente ne shitje, Shitje 220,000 Euro - Apartamente 2+1
72m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 2-te ne rruge kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 72m2 me certifikate.
Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Eshte i organizuar ne soxhorno,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,tualet,ballkon
Eshte shume i pershtatshem per biznes por dhe per banim
Cmimi i shitjes 220.000 Euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme