Detajet e prones

TRS-0618-1325 Shiten paisjet e i nje bar-kreperie - Tirane

 • 0-02-04-4afa324ec9b81befede77f9df9674147c215003b1c42bbe35bb59ca6b0b4df90_9c700353
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 9

Property ID : TRS-0618-1325

   

Shiten paisjet e i nje bar-kreperie
Paisje nga me te mirat te gjitha te reja
tavolina , karrike , frigorifer , banak ekspresi me lavamane
Tavolina katrore 60-tshe
Karrike teke
Frigorifer freskues 4 kanatesh
Frigorifer per akullore
Frigorifer ekspozitor
Frigorifer kollon
ekspres 2 grupesh
Mulli kafeje
Filter expresi
Aredim modert dhe teper cilesor
Per me teper kontaktoni ne –> 0692062443

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme