Detajet e prones

TRS-0618-1333 Shitet apartament 2+1 prane Gjykates se Rrethit. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRS-0618-1333

Shitje 2,000 Euro m2 - Apartamente 2+1
80 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 prane Gjykates se Rrethit.
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje ambjent te tere,ka nje ndarje gipsi ne mes e cila mund te hiqet sipas kerkeses, me tualet.
Ka fasade xhami 5 m nga rruga kryesore.
I pershtatshem per zyra, studio ligjore,studio projektimi, arkitekturore. atelie dhe cdo lloj aktiviteti tjeter.
Eshte dhe per shitje 2000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme