Detajet e prones

TRS-0618-1336 Shiten apartamente ne Durres. - Durres

Property ID : TRS-0618-1336

Apartamente ne shitje, Shitje - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1

Shiten apartamente ne Durres.
Jane 3 apartamente 1+1 dhe 1 apartament 2+1
1+1 ndodhen ne katet e 7, 8 dhe 21 te banimit dhe kane nje siperfaqe prej 85.8 m2 ndersa 2+1 ne katin e 13 te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe eshte me pamje nga deti
Jane te pozicionuara, ne anesore te pallatit, ballore dhe mbrapa
Jane te pajisura me hipoteke
Cmimi per apartamentet e pozicionuara ne pjesen e mbrapme eshte 700 euro/m2
Cmimi per apartamentet e pozicionuara ne pjesen e perparme eshte 800 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme