Detajet e prones

TRS-0618-1347 Shitet ambjent prane Gjykates se Rrethit. - Tirane

  • 4
  • 1
  • 2
  • 3

Property ID : TRS-0618-1347

Shitje 2,000 Euro m2 - Ambjente biznesi
80 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet ambjent prane Gjykates se Rrethit.
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri buze bulevardit
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje ambjent te tere,ka nje ndarje gipsi ne mes e cila mund te hiqet sipas kerkeses,1 tualet
Ka fasade xhami 5 m nga rruga kryesore,,  Aktualisht eshte i dhene me qera me vlere 60000 leke / muaji
I pershtatshem per zyra, studio ligjore,studio projektimi, arkitekturore. atelie dhe cdo lloj aktiviteti tjeter.
Eshte dhe per shitje 2000 euro/m2 i disktueshem

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme