Detajet e prones

TRS-0618-1353 Shitet apartament 2+1per banim ose per zyra ndodhet prane shallvareve - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRS-0618-1353

Shitje 1,800 Euro m2 - Apartamente 2+1
73.62 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1  ndodhet prane shallvareve, ne qender 
Ka nje siperfaqe prej 73.62 m2
Eshte e pajisur me hipoteke
Ndodhet ne katin e 4 nga toka ten je pallati pa ashensor
Eshte i organizuar ne soxhorno ,ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, tualtet
Eshte i rikonstruktuar totalisht, me Parket dhe duralumin.
Ka orientim jug lindje me diell dhe drite.
Cmimi i shitjes 1800 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme