Detajet e prones

TRS-0618-1354 Shitet dyqan me siperfaqe 30 m2 - Tirane

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 4
  • 1
  • 3

Property ID : TRS-0618-1354

Dyqane ne shitje 45,000 Euro - Dyqan
30 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan me siperfaqe 30 m2
Eshte gjysem bodrum me ndricimin natyral, me tualet brenda.
Ndodhet ne Bllok, ne nje nga rruget kryesore te tij.
Aktualisht eshte e leshuar me qera 30000 leke
E pershtatshme per zyre, agjensi, kancelari dhe aktivitete te tjera.
Cmimi i shitjes 45.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme