Detajet e prones

TRS-0618-1356 Shitet + jepet me qera Objekt + truall ne durres ne plepa - Tirane

Property ID : TRS-0618-1356

Shitje 100,000 Euro  

Shitet + jepet me qera Objekt + truall ne durres ne plepa 
Objekt nje katesh, ka nje siperfaqe prej 300 m2
Siperfaqe toke 2000 m2
Siperfaqe e lire trualli 1000 m2
Aktualisht objekti eshte ne gjenje pune dhe funksionon si biznes, mobilieri prej shum kohesh , eshte i paijsur me te gjitha paisjet e mobilierise.
Disponon nje zyre 30 m2 ( 3 me 5 )
Gjithashtu ne truallin qe eshte siperfaqe e lire , ka krijuar nje Ekonomi private me 2 serra te mbjella me perime si domate , kastravec , sallate etj , gjithashtu ka dhe pulari te vogel .
Cmimi i shijtes i gjithe prones ne gjendjen sic eshte 100.000 euro
Cmimi i qerase 500 euro/ muaji 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme