Detajet e prones

TRS-0618-1359 Apartament 2+1 ne shitje ne Selite. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1359

Apartamente ne shitje, Shitje 70,000 Euro - Apartamente 2+1
90 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Selite.
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri me siperfaqe 90m2 bruto bashke , 82.74 m2, 1 tualet, ballkon, sallon sebashku
me kuzhinen, dhome gjumi dhe koridor.
Eshte papafingo , eshte pa ashensor .
Me orientim juglindje.
Apartamenti aktualisht eshte leshuar me qera 20.000 leke/muaj
Eshte me hipoteke
Cmimi i shitjes 70.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme