Detajet e prones

TRR-0618-1366 Jepet me qera Hotel ne Durres - Durres

Property ID : TRR-0618-1366

Qera 6,500 Euro muaji - Hotel
20 Dhoma Gjumi20 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Hotel ne Durres, I cili gezon nje pozicion kodrinor midis pemëve te ullirit dhe pamjes se mrekullueshme te detit 
Veranda e restorantit ju ofron nje qetesi shpirterore dhe sigurisht ajer te paster, larg zhurmave te bregdetit.
Hoteli prej 3 katesh (nuk disponon ashensor) ka nje restorant te brendshem me kapacitet prej 20-30 personash per darka apo mbledhje te vecanta.
Çdo dhomë eshte e kompletuar me TV kabllor dhe një tualete private me dush.
Disa ofrojnë pamje në det, ndërsa disa vijnë me një pamje kodrinore.
Ka hapesira per parking 500 m2 .
Siperfaqe ndertese 314 m2 x 3 kate = 942 m2
Dhoma akomodimi 20 ne total, te ndara si me poshte:
3 twin; 9 dopjo; 6 treshe; 2 suita.
Cmimet e dhomave jane te ndara sipas nivelit te fluksit:
Fluksi i larte( qershor – gusht)
50 euro dhoma Twin/Dopjo
60 euro dhoma Treshe
70 euro – 80 euro dhomat suit
Fluksi i ulet (Shtator-Dhjetor/Janar-Maj)
Cmimet e dhomave ulen me 10 euro.
Ne pjesen perendimore ndodhet restoranti me pamje nga deti,
Me siperfaqe  300 m2 .
Ne pjesen lindore ndodhen 2 pishina, perkatesisht nje per te rritur dhe nje per femije.
Kontrata Kohezgjatja ,jo me pak se 10 vjet.
Kusht, te ngurtesohet qeraja per 1 vit.
Cmimi i qerase  6500 euro/ muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme