Detajet e prones

TRS-0618-1372 Shitet vile 4-kateshe ne Selite - Tirane

Property ID : TRS-0618-1372

Shitje 400,000 Euro - Vila

Shitet vile 4-kateshe ne Selite
Ka nje siperfaqe trualli prej 115 m2
Baza e ndertimit 115 m2
Siperfaqe totale e ndertimit 460 m2
3 kate jane banim , kati i 3 dhe kati 4 jane si dubleks te lidhura me shkalle me njera tjetren.
Kati i pare jane te leshuara me qera jane dy dyqane.
3 kate me siperfaqe 115 m2 secili jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi , soxhorno , ambjet gatimi , tualet , me shkalle nga brenda , ka ballkon rreth e rrotull
Eshte e restauruar komplet , punime teper cilesore
Eshte totalisht e mobiluar.
Ka ambjente clodhese me oborr me gjelberim.
Ka vend parkimi , per dy makina.
Ka porte me vete , me kangjella
Cmimi i shitjes 400.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme