Detajet e prones

TRS-0618-1373 Shiten 2 dyqane ne zonen spitalore - Tirane

Property ID : TRS-0618-1373

Dyqane ne shitje 2,200 Euro m2 - Dyqan
128.5 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet 2 dyqane ne nje zone shum te frekuentuar ne zonen spitalore
Jane dyqane te reja dhe kane nje siperfaqe totale prej 122 m2 neto + 6.5 m2 siperfaqe e perbashketet
Siperfaqe totale 128.5 e te dyjeve
Siperfaqe e secilit 64.25 m2
Ndodhen buze rruge kryesore , me fasade xhami
Ka siperfaqe 150 m2 verande te shfrytezueshme me ambjente clodhese e cila mund te shfrytezohet per bar , restorant etj
Meqenese kane afer spitalet jane shum te pershtatshme per sherbime te ndryshme si farmaci , qendra shendetesore ,klinka private
Ndodhen prane spitaleve dhe institucioneve te rendesishme
Shiten bashke dhe vec e vec
Cmimi i shitjes vec e vec 2200 euro/ m2
Cmimi i shitjes bashke 2000 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme