Detajet e prones

TRS-0618-1374 Shiten parcela me siperfaqe prej 500 m2 , 1500 m2 dhe siperfaqe te tjera sipas kerkeses klientit. - Tirane

  • 3
  • 1
  • 2

Property ID : TRS-0618-1374

Shitje 130 Euro m2 - Toka

Shiten parcela me siperfaqe prej 500 m2 , 1500 m2  dhe siperfaqe te tjera sipas kerkeses klientit brenda nje kuadrati prej 25 dynymesh ne shkoze, toke e trasheguar.
Ndodhet brenda pyllit orbital te projekteve te bashkise
Me dokumenta hipotekore te rregullta, zone e studiuar per ndertim vilash dhe shtepi private me 2-3 kate mbi toke dhe 1 kat nen toke.
Vend i mrekullueshem me ullinj, gjelberim , diell dhe ajer te paster.
Ndodhet ne shkoze, brenda zones unazes se re qe lidhet me TEG-un dhe qendren e Tiranes.
Garantojme projeke bashkekohor dhe nxjerrjen e lejes se ndertimit.
Ne foto shfaqet nje prej projekteve qe eshte realizuar nga zyra jone imobiliare.
Cmimi 100 deri 130 Eur/m2 ne raport me siperfaqen dhe pozicionimin e tokes.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme