Detajet e prones

TRS-0618-997 Shitet apatament 1+1 ne nje nga komplekset me te bukura dhe te reja qe po ndertohet ne 21 dhjetori - Tirane

Property ID : TRS-0618-997

Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 1+1
75 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apatament 1+1 ne nje nga komplekset me te bukura dhe te reja qe po ndertohet ne 21 dhjetori
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 65.3 m2 dhe te perbashketat 9.7 m2
Siperfaqe ne totale 75 m2
Ndodhet ne katin e 4
Eshte e organisuar ne soxhorno, dhome gjumi,tualet,ballkon
Orentimi jug-Perendim
Pallati perfundon ne 1 qershor 2019
Cmimi 1100 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme