Detajet e prones

TRS-0618-999 Shitet biznesi dhe investimi i nje restorant – vinoteke - Tirane

Property ID : TRS-0618-999

Shitje 75,000 Euro - Bar, Restorant

Shitet biznesi dhe investimi i nje restorant – vinoteke
luksoze ne qender te bllokut.
Cmimi i shitjes biznesi 75.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme