Detajet e prones

TRS-1015-280 Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri - Tirane

 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21

Property ID : TRS-1015-280

Apartamente ne shitje, Shitje 170,000 Euro - Apartamente 3+1
168 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 168 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualaete njeri prej tyre me dritare, 3 ballkone dhe koridor.
Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe te mire organizuar.
Secila nga dhomat e gjumit ka dalje ne ballkon, gjithashtu nga ambjenti i gatimit dilet ne ballkon i tipit verande dhe mund te perdoret dhe si ambjent ngrenie.
Me orientim jug-lindje-perendim ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ofrohet e mobiluar.
Ka te perfshire ne cmim dhe parking nentokesore.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri i pajisur me ashensore, me administrim dhe siguri.
Zona eshte teper e zhvilluar nje nga zonat me te preferuara per banim.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme