Detajet e prones

TRS-1015-288 Shitet fabrike mielli dhe buke - Tirane

Property ID : TRS-1015-288

Shitje - Magazine

Shitet fabrike mielli dhe buke me siperfaqe ndertimi prej 1500 m2.
Ndodhet 3 km larg qendres se Tiranes, ne nje nga zonat me te mira industriale ne Tirane.
Me hipoteke
Cmimi…….

Te dhena specifike

Prona te ngjashme