Detajet e prones

TRS-1015-292 Kompleks ne shitje ne Linze - Tirane

  • 11225886_133963160284031_1316839981_n
  • 11824004_133962486950765_867617758_n
  • 11938237_133963133617367_1606759038_n
  • 11994389_133963280284019_1755109834_n
  • 11994400_133963210284026_1867092444_n
  • 11997373_133962590284088_335162783_n
  • 11998446_133963156950698_1697670038_n
  • 11998492_133962503617430_2009656971_n
  • 11998685_133963236950690_599498469_n

Property ID : TRS-1015-292

Shitje 1,200,000 Euro - Kompleks
900 m226 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet nje kompleks me kushte hotelerie me projekt per tu bere qender kujdesi per te moshuar(azil).
Kompleksi ka siperfaqe ndertimi prej 900 m2 te organizuar ne:
-Kati i 1-re bar-restorant, lavanderi dhe 6 dhoma..
-Kati i dyte dhe i trete me siperfaqe totale prej 570 m2 kane 18 dhoma.
Shtrihet ne nje truall prej 700 m2, te gjelberuar duke ju ofruar ambjente shplodhese, qetesine dhe ajrin e paster.
Ndodhet ne Linze ne nje zone larg zhurmave te qytetit ne harmoni me natyren.
Me hipoteke.
Cmimi 1.2 milion euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme