Detajet e prones

TRS-1015-294 Dyqan ne shitje ne rrugen e Re ne Astir

Property ID : TRS-1015-294

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 1,200 Euro /m2 - Dyqan

Dyqan ne shitje ne rrugen e Re ne Astir.
Ka nje siperfaqe prej 145 m2 dhe lartesi prej 4.20 m, buze rruge.
Me verande te shfrytezueshme dhe me 2 hyrje ky ambjent eshte i pershtatshem per bar-kafe, restorant, supermarket etj.
Me hipoteke.
Ndodhet ne nje zone e cila ka mare zhvillim kohet e fundit.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme