Detajet e prones

TRS-1015-304 Vile 2-kateshe ne shitje ne Selite - Tirane

 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 13
 • 14

Property ID : TRS-1015-304

Shitje 195,000 Euro - Vila
200 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe ne shitje ne Selite.
Ndodhet prane nenstacionit elektrik, buze rruge.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe prej 150 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 200 m2 te ndare ne 2 kate:
-Kati 1-re me siperfaqe 100 m2 te organizuar ne: soxhorno, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet,koridor dhe verande
-Kati i 2-te me te njejten siperfaqe e organizuar ne: 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar si ne foto.
Punimet e viles jane teper cilesore duke nisur nga tavanet e varur, dritaret me grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin etj.
Lidhja e kateve behet nepermjet shkalleve prej betoni te jashtme.
Vila ka rreth saj nje oborr te sistemuar dhe mundesi parkimi ne pjesen e perparme te viles.
Ballkonet ne katin e dyte ju ofron nje pamje te relaxuese.
Zona eshte avantazh i kesaj prone ndodhet prane rruges kryesore ne nje zone te qete per banim plot me ajer te paster.
Me hipoteke
Cmimi: 195.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme