Detajet e prones

TRS-1015-307 Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRS-1015-307

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro /m2 - Apartamente 2+1
112 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ri buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,2 tualete,3 ballkone dhe koridor..
Me orientim lindje-perendim ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri, administrim, ashensore si dhe mundesi parkimi rreth tij..
Zona eshte e zhvilluar duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode, ka akses ne rrugen Muhamet Gjollesha, ne rrugen e Kavajes etj
Me hipoteke

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme