Detajet e prones

TRS-1015-308 Apartament 3+1 ne shitje prane xhamise Rusi - Shkoder

  • 1
  • 3
  • 4
  • 7
  • 11
  • 111
  • 1111

Property ID : TRS-1015-308

Apartamente ne shitje, Shitje 50,000 Euro - Apartamente 3+1
92 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane xhamise Rusi.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ne  lagjen “Vojo Kushi” rruga Ruzhdi Tyli, pallati nr.888.
Ka nje siperfaqe prej 92 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe tualet.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Me hipoteke.
Pozicionohet buze rruge ne nje lagje te qete per banim.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme