Detajet e prones

TRS-1015-309 Dyqan ne shitje tek Shallvaret, prane Tajavanit - Tirane

Property ID : TRS-1015-309

Dyqane ne shitje, Shitje 400,000 Euro - Dyqan
46 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Dyqan ne shitje tek Shallvaret, prane Tajavanit.
Ndodhet prane Qendres se Tiranes ne nje zone qe eshte dhe pike referimi.
Ka nje siperfaqe prej 46 m2(ne fakt ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne 2 kate)
Me fasade nga rruga kryesore dhe me lulishte te shfrytezueshme 40 m2.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Aktualisht me qera 920 euro/muaj.
Me hipoteke njesi.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme