Detajet e prones

TRS-1015-312 Apartament 3+1 ne shitje prane 21-dhjetorit - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-1015-312

Apartamente ne shitje, Shitje 165,000 Euro - Apartamente 3+1
130.4 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane 21-dhjetorit.
Ndodhet ne katin e 2-te  ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130.4 m2 te organizuar ne: soxhorno te madhe sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 koridore dhe ballkon.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar.
Me orientim lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ka garazh nentokesor te perfshire ne cmim.
Punimet e brendshme jane teper cilesore si punimet e gipsit, letra murale, dritaret dopio xham pajisura me grila etj.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar 2 ashensore, siguri, administrim dhe ndodhet ne nje zone teper te zhvilluar duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode, prane saj do te gjeni, supermarkete, restorante, dyqane, lokale te ndryshme etj.
Me hipoteke.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme