Detajet e prones

TRS-1016-550 Bar-kafe ne shitje tek Xhamlliku - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-1016-550

Dyqane ne shitje, Shitje 280,000 Euro - Bar, Dyqan
55 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe ne shitje tek Xhamlliku.
Ndodhet buze rruge kryesore.
Me siperfaqe prej 55 m2 dhe verande prej 70 m2.
Lokali eshte totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet
Aktualisht me qera 100.000 leke/muaj
Me hipoteke
Ndodhet ne nje zone te populluar dhe me levizje gjate gjithe kohes
Cmimi 280.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme