Detajet e prones

TRS-1016-554 Apartament 3+1 ne shitje tek Oxhaku - Tirane

 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Property ID : TRS-1016-554

Apartamente ne shitje, Shitje 750 Euro /m2 - Apartamente 3+1
107 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje tek Oxhaku
Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues.
Apartament ka nje siperfaqe prej 107 m2 te organizuar ne: sallon te madh, ambjent ngrenie,
3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe korridor.
Me orientm jnga Lindja
Pallati ndodhet vetem disa metra larg rruges kryesore
Me hipoteke
Cmimi 750 euro/m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme