Detajet e prones

TRS-1016-558 Shtepi private 1-kateshe ne shitje prane rruges Bardhyl - Tirane

Property ID : TRS-1016-558

Shitje 180,000 Euro - Vila
179 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shtepi private 1-kateshe ne shitje prane rruges Bardhyl
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 179 m2 dhe ndertim 80 m2 te organizuar ne 2+1
Ka oborr te gjelberuar dhe te sistemuar,  Ka  vend parkimi per dy makina
Me dokumenta te rregullta
Ndodhet ne nje zone te populluar, e pershtatshme per banim
Cmimi i shitjes 180.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme