Detajet e prones

TRS-1016-559 Shtepi private 2-kateshe ne shitje prane rruges Bardhyl - Tirane

 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 20

Property ID : TRS-1016-559

Shitje 400,000 Euro - Vila

Shtepi private 2-kateshe ne shitje prane rruges Bardhyl
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 380 m2 dhe ndertim 260 m2 te organizuar ne 2+1
secili kat
Ka oborr te gjelberuar dhe te sistemuar, me vend parkimi per 10 makina
Me dokumenta te rregullta
Ndodhet ne nje zone te populluar, e pershtatshme per banim dhe per biznes
Cmimi 400.000 euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme