Detajet e prones

TRS-1016-561 Klinike dentare ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri - Tirane

  • 18
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25

Property ID : TRS-1016-561

Dyqane ne shitje, Shitje 80,000 Euro - Dyqan
49.8 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Klinike dentare ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri
Ndodhet prane rruges kryesore prane karburant Kastrati
Dyqani ka nje siperfaqe prej 49.80 m2, te pajisur me tualet
Aktualisht funksionon si klinike dentare.
Biznesi ka nje aktivitet prej disa vjetesh dhe shitet sebashku me biznesin
Dyqani eshte i pershtatshme dhe per barkafe pasi ka verande te shfrytesueshme pre
40 m2 dhe ka biznese afer tij
Me hipoteke njesi.
Cmimi 67.000 euro pa pajisje

Cmimi:72.000euro me pajisje

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme