Detajet e prones

TRS-1017-779 Shitet apartament 2+1 tek “Inxhinieria Ndertimit” - Tirane

 • 2
 • 5
 • 8
 • 9
 • 14
 • 15
 • 17
 • 19
 • 21
 • 22

Property ID : TRS-1017-779

Apartamente ne shitje, Shitje 110,000 Euro - Apartamente 2+1
85.91 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek “Inxhinieria Ndertimit”
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85.91m2
Orientimi i pallatit Jug-Perendim
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,2 tualete

Apartamenti ka punime mjaft cilesore,eshte ne nje zone te qete dhe te organizuar

Pallati eshte me sigurim dhe administrim
Ka gjithashtu dhe nje garazh.
Cmimi me gjithe garazh 110.000 euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme