Detajet e prones

TRS-1017-782 SUPER OKAZION Dyqan ne shitje tek ETC - Tirane

  • 10
  • 11
  • 13 (1)
  • 13 (2)
  • 14
  • 15
  • 17
  • 18
  • 19

Property ID : TRS-1017-782

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 85,000 Euro - Dyqan

– SUPER OKAZION    Dyqan ne shitje Brenda nje qendre tregetare ne tirane (tek ETC)
Dyqani ndodhet ne katin e trete
Ka nje siperfaqe prej 31.6 m2
Ka fasade xhami
Orientimi –Veri
E paisur me certifikate
Shitet bosh, ka tualet
Eshte e pershtatshme per butik, zyra, avokateri, parukeri, etj
Cmimi total 85.000euro
Brenda cmimit te dyqanit i jepet dhe nje magazine falas tek rruga kongresi i manastirit spitali i femijeve me siperfaqe 89 m2 e cila mund te perdoret per magazina , laborator analizash etj

 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme