Detajet e prones

TRS-1017-785 Shitet vile 1 kateshe 2+1 ndodhet prane Shkembi kavajes - Durres

  • 19
  • 20
  • 22
  • 25

Property ID : TRS-1017-785

Shitje 120,000 Euro - Vila

Shitet vile 1 kateshe ndodhet te Shkembii kavajes
Vila ndodhet ne vijen e pare bregdetare.
Eshte e organizuar ne 2+1 , soxhorno , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , tualet
Ka nje siperfaqa totale prej 193 m2, Vila ka punime ne dru dhe gur.
Siperfaqa e objektit eshte 64 m2
Eshte e rrethuar me mure, dhe ka ambjente gjelberuese perreth, ambjente shplodhese
Eshte e paisur me hipoteke
Cmimi i shitjes 120.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme