Detajet e prones

TRS-1017-787 Shitet apartament 2+1 tek “Don Bosko”. - Tirane

  • 11
  • 12
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRS-1017-787

  800 Euro m2 - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek “Don Bosko”.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3
Eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi ,kuzhine dhe tualet
Eshte i paisur me hipoteke
Cmimi i shitjes 850 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme