Detajet e prones

TRS-1017-789 Shitet apartament ne YZBERISHT - Tirane

  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Property ID : TRS-1017-789

Apartamente ne shitje, Shitje 75,000 Euro - Apartamente 2+1
87 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne yzberisht 
Apatramenti ka nje siperfaqe totale 146 m2
Ku 54.91 m2 eshte ballkoni
Dhe 91.09 eshte apartamenti
Ka orientim veri-lindje
Eshte I organizuar ne 2 dhoma,1 soxhorno dhe 2 tualete, ballkon
Apartamenti eshte I paisur me system ngrohje
Cmimi 75.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme