Detajet e prones

TRS-1017-793 -Shitet Bar-Restorant, ndodhet 9 km larg nga qendra e Tiranes , ne drejtim te Ndroqit. - Tirane

Property ID : TRS-1017-793

Shitje 550,000 Euro euro - Restorant

Shitet bar-restorant ka nje  siperfaqe ndertimi 1051.5m2.
Siperfaqe e truallit eshte 6354 m2.
Brenda kesaj siperfaqe te sistemuar ka dhe parkim makine 2000 m2 , pus , energji elektrike
Ambjenti jashte eshte i dekoruar i gjelberuar, me hapesira te ndryshme rekreative, kende, lojra femijesh.
Ndodhet buze rruges kryesore.
Ndodhet 9 km larg nga qendra e Tiranes, ne drejtim te Ndroqit.
Eshte me hipoteke.
Cmimi i shitjes 550.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme