Detajet e prones

TRS-1017-794 Shitet magazine prane MegTekut - Tirane

  • 10
  • 13
  • 19
  • 21
  • 23
  • 27
  • 29
  • 30
  • 31

Property ID : TRS-1017-794

Shitje 430,000 Euro - Magazine

Shitet magazine prane MegTekut
ka nej siperfaqe prej 2500 m2 dhe Lartesi 6m.
Eshte e rrethuar, me porte me vete.
Ka dy kapanone njeri 500 m2 dhe tjetri 400 m2 plus Zyra 100 m2
eshte i paisur me hipoteke
Cmimi 430.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme