Detajet e prones

TRS-1017-795 Shitet bar-restorant-rezidence-zyra 4 kateshe - Tirane

Property ID : TRS-1017-795

Shitje 1,400,000 Euro - Kompleks

Shitet bar-restorant-rezidence-zyra 4 kateshe, me sip. ndertimi 700
m2, ndertuar ne nje truall me sip. 1500 m2.
Ka dhe nje salle dasmash 200 m2.Ndodhet buze rruges nacionale Tirane
Elbasan, ne segmentin deri teg TEG. Ndertesa ka nje arkitekture dhe aredim
te mrekullueshme,e rrethuar me gjelberim mur rrethues dhe kangjella,obor
per parkim makinash dhe shfrytezim si ambjente shplodhese dhe rekreative
Ka dy porta komunikimi,sistem ngrohje ftohje me chiller.
Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar biznesesh dhe komplexe arsimore ne prespektive.
Cmimi 1.4 milion euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme