Detajet e prones

TRS-1017-797 Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik - Tirane

Property ID : TRS-1017-797

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 3+1
150 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik
Apartamenti ka nje Siperfaqe prej 150 m2
Ndodhet ne katin e 3 te je pallati me 4 kate
Apartamenti eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 soxhorno dhe 2 tualete
Orientimi perendim.
Eshte e paisur me hipoteke.
Cmimi 1000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme