Detajet e prones

TRS-1017-804 Shitet biznesi,te rruga 5 Maji - Tirane

Property ID : TRS-1017-804

Shitje 30,000 Euro - Bar

Shitet biznesi,te rruga 5 Maji
Siperfaqe 150 m2 dhe 50 m2 verande
Momentalisht ka nje kontrate 5 vjecare me qera
Qeraja eshte 1.100.000 leke
Ka fasade xhami
E pajisur me hipoteke
Cmimi 30.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme