Detajet e prones

TRS-1017-805 Shitet karburant ne aksin nacional Tirane-Fushe Kruje - Tirane

Property ID : TRS-1017-805

Shitje 200,000 Euro  

Shitet karburant ne aksin nacional Tirane-Fushe Kruje
Ka nje aktivitet qe prej 25 vitesh
Ndodhet buze rruges kryesore
Ka dhe 2000 m2 truall
Eshte e pajisur me certifiakte
Cmimi 200.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme