Detajet e prones

TRS-1017-808 Shitet apartament 1+1 ne rrugen Bardhyl - Tirane

Property ID : TRS-1017-808

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Bardhyl
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2,
Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh
Apartamenti ka orientim Jug-lindje.
Cmimi: 1.100 euro/m2.
Por ka dhe nje Garazh ne katin -2
Cmimi 12.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme